Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız her zaman sektörün çağdaş yeniliklerini yakından takip ederek bunları bayilerine hızlı ve ekonomik bir şekilde sunmayı ilke edinmiştir. Bu bağlamda Türkiye çapında bayilerimize daha iyi iletişim ve hizmet sağlayabilmek için kurduğumuz sitemiz www.dnzmedia.com dan ise hem stoktan hızlı ürün dağıtımı hem de ekonomik fiyatlarımızla avantajlı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilir veya ilgilendiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Misyonumuz

 Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
– Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
– Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
– Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.Reklamcılık sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.
– Vizyonumuz doğrultusunda ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı olmak.Müşterilerine ve çalışanlarına katkılarını sürekli olarak geliştirip dinamik bir organizasyona hakim olmak.
– Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.

Vizyonumuz

Dijital transformasyon iş yapma biçimlerimizi gereksinim duyulan becerileri – Müşterilerimizin beklentilerini uzun vadede algılamak ve karşılamak.
– Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak. 
– Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak. Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine cevap vermek.
– Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak. 
– Müşteri odaklı, kaliteli hizmetimizi arttırarak sunmak. 
– Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak köklü biçimde değiştirdi.